Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

21 вересня-День Миру

24 вер. 2017
У 2014 році Організація Об'єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоби ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, з центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки. Напередодні Всесвітнього Дня Миру, різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру.

21 вересня-День Миру.

У 2014 році Організація Об'єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоби ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, з центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки. Напередодні Всесвітнього Дня Миру,  різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру.
      Учні  школи № 42 також долучилися до проведення всеукраїнської  кампанії «Голуб миру». Серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс плакатів «Бажаємо Україні миру».

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ виготовляли учні 5-10 класів  на виховній годині 21 вересня. Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба учні прикріпили свої  листи, в яких  звертаються до своїх однокласників,вчителів,жителів мікрорайону. У своїх листівках бажають здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.
        Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.