Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

День української писемності

9 лист. 2017
Уже стало доброю традицією, що 9 листопада учні СЗШ №42 відзначали Міжнародний день української писемності та мови. «Без мови в світі нас немає» - ці слова стали девізом дня.

Досить насиченим на цікаві події був цей день.
Молодші школярі відвідали «Мультяшний кінозал». «Абетка для дітей»,  « Загадкові мешканці підводного царства», «Сонячний коровай» - герої цих мультфільмів порадували дітлахів. Було весело і цікаво!
А от учні старошої школи випробували себе у мовному квесті. Конкурс виявив обізнаність школярів у рідній мові.
А головними  подіями, зрозуміло, став перший етап Міжнародного конкурсу  з української мови ім.Петра Яцика, у якому взяли участь знавці 3-10 класів, і Всеукраїнський диктант, у якому мали можливість перевірити свою мовну вправність всі бажаючі.