Днь козацтва та Захисника Вітчизни у школі

14 жовт. 2017
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

14 жовтня церкви східного обряду відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Його суть – ідея заступництва Божої Матері над християнами. Свій початок свято бере з IX століття: у Константинополі під час служби у Влахернській церкві блаженний Андрій удостоївся явлення Богородиці. Вона простягла свій покров над людьми в знак того, що дає їм свій захист.

В цей день у школі було проведено ряд заходів з патріотичного виховання:

- Загальношкільний конкурс «Суперкозак – 2017»;

- «Козацькі забави» для учнів 1-4кл. . Учні брали участь в різних конкурсах , демонстрували своє вміння у кулінарній майстерності. .Цікавим був конкурс «Я- козак» , в якому представники команд із зав’язаними очима малювали себе в образі козака. .Важливим був той факт, що свято проходило разом із батьками, де батьки і співали ,малювали та розгадували загадки.

Команда переможець отримала подарунки  та сувеніри. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

{C}-                     Вчитель Захисту Вітчизни Білоножко В.В. провів для учнів 5-7кл.  козацькі ігри та змагання «Між нами, козаками!», що включали в себе крос, перетягування канату та кидання гир на відстань.

-12 жовтня у школі відбулися спортивні змагання "Естафета мужності", присвячені Дню захисника України. У змаганнях взяли участь хлопці 8-10-х класів.

-13 жовтня  року для учнів школи  була проведена виховна година «Всі ми – діти козацького роду!». Проводячи цей захід, класні керівники прагнули ознайомити учнів з витоками історії нашої країни, зверталися до минулого, щоб зрозуміти сучасне; розповідали про Запорозьку Січ, козацтво, легендарне минуле українського народу з метою формування  ціннісного ставлення до суспільства і держави.

Учні школи змагалися, показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.