Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

Годівнички для птахів

16 жовт. 2017
Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення у листопаді акції –конкурсу «Годівничка для птахів». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з жовтня, учні нашої школи, разом зі своїми батьками, бабусями та дідусями почали активно готуватися до акції.

Наближається зима. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля міських птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Зима, голодна пора для  наших "молодших братів". Синички, щиглики, горобці та інші птахи нашої місцевості приносять влітку чимало користі, поїдаючи шкідників саду та городу. Однак взимку без нашої допомоги їм дуже важко, особливо синичкам.
      За даними дослідників, з 10 синиць виживає лише одна. Заметілі та мороз, голод (особливо в кінці зими) вбивають більшу частину птахів.
     Чим ми можемо допомогти їм? Своєю небайдужістю та співчуттям!

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення у листопаді акції –конкурсу «Годівничка для птахів». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з жовтня, учні нашої школи, разом зі своїми батьками, бабусями та дідусями  почали активно готуватися до акції.

Завчасно потурбувалися про затишні годівнички та корм для птахів. Годівнички вийшли на славу – красиві і різноманітні. Найактивніші учасники конкурсу –учні 2а класу та учні 6 класу.

16 листопада гамірно й весело пройшла наша акція. Годівнички розмістили  учні 6-7 класів на території школи.

Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Сподіваємось, що вони сподобаються пташкам і ті стануть частими гостями годівничок першокласників.