Посвята у першокласники

28 жовт. 2017

В учнів 1-го класу пройшов урочитстий і хвилюючий день.27 жовтня відбулася посвята в першокласники.. У велику дружню родину ми прийняли маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: "Це - учні". Першачки урочисту клятву гарно навчатися та стати найкращими учнями, гордістю своїх батьків та учителів. Першокласників привітала директор школи Мартиненко І.І.., яка побажала дітям успіхів у першому для них навчальному році. Честь пов’язати галстуки – ознаки приналежності до свого класу – була надана п’ятикласникам, тож у шкільній веселці замайоріли веселі  кольори нових членів «Веселкової країни». Учні п’ятих класів подарували своїм молодшим товаришам яскравий подарунок – танок Осінніх листочків. Щиро вітаємо учнів 1 класу у нашій дружній шкільній родині!

Тож щиро вітоємо нове покоління - гідну заміну в нашій школі!!!