Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

17 жовт. 2017

Гостинно школа двері відчинила…Уже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у СЗШ№42. І цей рік - не виключення. 12-13 жовтня школа гостинно відчинила свої двері вихованцям дитячого садочку № 29їхнім вихователям і батькам. Скільки сюрпризів, цікавих зустрічей чекало на присутніх! Адже і вчителі, і учні хотіли зробити цей день особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей тільки приємні спогади і сформувало позитивне ставлення і до школи, і до вчителя, і до процесу навчання в цілому. Першою привітала дітей, їхніх батьків директор Мартиненко І.І. Вона виразила надію, що всі малюки, які завітали сьогодні у школу, стануть у майбутньому її учнями. Для дітей проведена захоплююча подорож по школі-це кабінети трудового навчання, захисту вітчизни, спортивна зала тощо. Далі для гостей гостинно відчинила двері кімната народознавства, де майбутні першокласники ознайомилися з народними традиціями. Потім учні школи та вчителі запросили дітей здійснити чарівну мандрівку в країну Математики і Читання (вчителі Костогриз М.В,Оровецька С.Ю.,Хамраєва В.Б.) країну англійської мови  (вчитель Вініченко Н.О.) ,радо зустріла дітей шкільний психолог Свєшнікова Н.П.,яка провела з дітьми цікаві розвиваючи заняття та на останок виготовили котика- муркотика. Цікавою була зупинка і в шкільній бібліотеці. Діти перемогли злого Змія Горинича, відгадавши його загадки. 14 жовтня вихованці садочку прийняли участь у захоплюючих змаганнях до Дня козацтва – де посіли І місце. Куди б малюки не йшли, всюди їх зустрічали посмішкою, добрим словом. Ми, вчителі,сподіваємось,що у майбутніх першокласників та їхніх батьків склалося приємне враження про школу. Перший крок уже зроблено,тому,шановні батьки,вибір – за вами! І пам’ятайте просту істину: освіта може зробити дитину розумною,але щасливою робить її лише душевне,розумно організоване спілкування з близькими і рідними людьми – родиною. У ваших силах створити в сім’ї саме таку атмосферу,яка не тільки підготує дитину до успішного навчання,але і дозволить їй зайняти гідне місце серед однокласників,відчути себе в школі комфортно. Пам’ятайте це! Подайте руку дружби дитині та школі.