Школа майбутнього першокласника

12 лист. 2017
11 листопада у школі розпочалися заняття для майбутніх першокласників та їх батьків

11 листопада у школі   розпочалися заняття для майбутніх першокласників та їх батьків.

День був сповнений творчості та позитивних емоцій. Адміністрація школи, майбутні вчителі першокласників та психолог з посмішкою зустріли майбутніх першокласників та їх батьків, запросили малечу до Країни «Калейдоскоп» та «Цікавинки». Скільки сюрпризів, цікавих зустрічей чекало на присутніх! Адже і вчителі, і учні хотіли зробити цей день особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей тільки приємні спогади і сформувало позитивне ставлення до школи, до вчителя, до процесу навчання в цілому. Потім всі переглянули невеличкий концерт, який підготували талановиті учні школи: вони і співали, і танцювали, переглядали відео презентацію про школу...Сповнені уваги, діти слухали дорослих, розповідали про себе, малювали, гралися. Батьки мали змогу відчути себе у ролі першачків ,відвідавши уроки математики та письма. Вчителі ознайомили присутніх, що чекає на них  у Новому навчальному році – у Новій українській школі.

Зустріч батьків з адміністрацією школи відбулась   у форматі «Відкритого мікрофону». Ознайомлення з режимом роботи навчального закладу, з особливостями навчання у початковій школі, організацією гурткової та спортивно – масової роботи , презентація програми Нової української школи пройшла в атмосфері  доброзичливості та великої зацікавленості з боку батьків майбутніх першокласників та глибокого переконання , що 42 школа – найкраще місце на землі!