день Гідності та Свободи

22 лист. 2017
21 листопада відзначається День Гідності та Свободи! У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

21 листопада  відзначається День Гідності та Свободи!

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти  своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

Хвилиною мовчання  вшанували патріотизм і мужність громадян,  які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і  громадянина, національних інтересів України  та її європейського вибору. Класний  керівник 10 класу Чорноморець Л.Л.  разом з учнівським колективом  класу донесли до учнів об’єктивну  інформацію про доленосні події в Україні початку 21 століття, про незламну волю українського народу до свободи, про героїзм та самопожертву задля процвітання своєї рідної країни.

Лінійка-мітинг стала демонстрацією солідарності, проявом глибокого розуміння викликів часу та готовності  стати на захист своєї Батьківщини.

Ми – патріоти України, бо ми – її діти!