Класна оцінка

6 грудня – День Збройних сил України. Ми вміємо бути захисниками

7 груд. 2017
6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

6 грудня – День Збройних сил України.

Ми вміємо бути захисниками

І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.    Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

Тож і учні нашої школи намагалися донести до оточуючих про важливість Збройних Сил України.Зараз ми розуміємо, що надійна армія – це наша впевненість у завтрашньому дні, а тому підготовка майбутніх захисників має здійснюватися не лише в спеціалізованих навчальних закладах, але й у школі. З цією метою в нашій школі вивчається предмет «Захист Вітчизни» .У п’ятницю, 7 грудня, у школі була проведена конкурсна програма «Ну-мо, козаче!», присвячена Дню української армії. У конкурсі взяли участь хлопці 5-10 класів. Команди змагалися у силі, спритності та витривалості, Усі трималися по-козацьки: не зганьбили ні роду українського, ні свого класу. Учні 3а класу із задоволенням організували виховний захід під назвою «Ми всі діти українські, український славний рід!».

День Збройних сил України - це мужності й геройства свято

І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає

Мене і маму, і сестру, і брата і велику нашу всю родину –