Інноваційні напрями розвитку школи в умовах формування Концепції нової української школи

3 січ. 2018
3.01.2018 у закладі відбулася педагогічна радя, присвячена реалізації Концепції нової української школи.

Реалії життя диктують більш активні життєві підходи до реалізації основних засад Нової української школи, саме тому, на педагогічній раді були розглянуті найбільш значуші питання: Стандарт нової загальної освіти – орієнтири Нової української школи: 8 компонентів, 10 компетентностей,  наскрізне застосування ІКТ технологій, реалізація нових підходів до навчання на основі принципів «педагогіки партнерства», стимулювання та мотивація професійного зростання вчителя, організація навчання за єдиним стандартом української освіти з урахуванням вікових особливостей дітей, створення умов для інклюзивної освіти  учнів з особливими потребами, формування виховного середовища на основі поваги, довіри та доброзичливості, орієнтований підхід до навчання на основі «Stem - освіти», впровадження інтегрованих та бінарних уроків як особливої форми наскрізного «stem» навчання та організація освітнього процесу власного і колективного, вміння працювати та спілкуватись в команді.