Навчальна евакуація у школі

17 квіт. 2018
Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні, та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та співробітників навчального закладу від надзвичайних ситуацій 17 квітня 2018 року у нашій школі було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та співробітників з приміщення школи.

Велике значення для організованого здійснення евакуації має своєчасне оповіщення учнів. У відповідності з заздалегідь розробленим планом евакуації оповіщення учнів та співробітників здійснювалось керівним складом навчального закладу по внутрішніх лініях зв'язку та з допомогою інших технічних  засобів зв'язку (дзвінок).

Основними цілями під час проведення практичного відпрацювання плану евакуації вважалося перевірити: - практичні навички учнів, грамотно і чітко захищати своє життя та здоров'я у надзвичайних ситуаціях; - виховання впевненості учнів у ефективності заходів, що проводяться відносно практичного відпрацювання плану евакуації; - формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самостійності у виконанні завдань плану евакуації.

До участі в проведенні практичного відпрацювання були залучені всі учні 1-10х класів, адміністрація та педагогічний колектив.

На навчальній евакуації був присутнім провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кам'янського міського управління ДСНС України у Дніпропетровській обл. капітан служби ЦЗ Красовський  С.А., який  проводив оцінювання  дій постійного командно-начальницького складу та учнів, під час проведення навчальної евакуації .