Класна оцінка

Відбулось засідання серпневої педагогічної ради школи

30 серп. 2018
30 серпня в школі відбулось засідання педагогічної ради.

Ми живемо в новому столітті.

Це інше покоління дітей,

яке по-іншому сприймає інформацію.

Ми теж мусимо мінятися.

Лілія Гриневич

"Освітній заклад на шляху реалізації завдань концепції Нової української школи: досягнення, проблеми, перспекитиви" - саме такою стала тема першої в новому навчальному році  педради. Традиційно педагогічна рада розпочалась з привітання директор школи Мартиненко ІриниІванівни та аналізу роботи закладу за 2017-2018 н.р. та висвітлення перспективних напрямків роботи у новому 2018-2019 н.р.

Далі педагогічна рада продовжувалась у вигляді педагогічного брейнстормінгу. Педагоги, об'єднані за методичними об'єднаннями опрацьовували актуальні питання Нової української школи. Так, перша група - МО вчителів початкових класів - на чолі з модератором Костогриз М.В. працювли над темою "Професійний стандарт вчителя початкових класів в концепції Нової української школи". Друга група - МО вчителів естетично-гумагітраного циклу на чолі з модератором Крупко Н.І.опрацювали тему "Від Софіїї Русової та В.Сухомлинського до Нової української школи". Третя група - МО класних керівників - на чолі з модератором Булгак О.М. опрцювали та представили свій погляд на питання "Організація освітнього процесу з позиції партнерської взаємодії як один їз ключових компонентів формули Нової української школи". Четверта група - МО вчителів природничо-математичного циклу, під керівництвом модератора Шабаєвої С.М. опрацювали тему "Нові підходи до вдосконалення педагогічної майстерності вчителів".

Також були вирішені ключові питання, необхідні для повноцінного та безперебійного функціонування закладу освіти.