Добрий день, Країно Знань!

3 вер. 2018
3 вересня на подвір'ї нашої рідної школи відбулось урочисте свято - День Знань. Це свято стало особливим, оскільки востаннє чують свій перший дзвінок наші одинадцятикласники, а наші першачки тепер навчатимуться в Новій українській школі.

Традиційно, зустрічали учнів школи рушниками, адже недарма у народі кажуть: "Пройде дитина під вишитим рушничком - і ніби цілющої води нап'ється!". Цьогоріч першачки вирушать в Країну Знань під вітрилами Нової української школи.  Тому наша школа стає місцем, де пануватимуть співпраця, взаємодопомога та повага до особистості. Нова українська школа – це максимально сприятливий простір для розвитку особистості, набуття систематичних знань та формування гармонійного індивіда, готового до дорослого суспільного життя.

Привітали всіх присутніх і гості свята: депутат КМР Капінус Валентина Іванівна, перший заступник голови правління, тезнічний директор ПАТ "ДніпроАзот" Гупало Олег Семенович, голова комітету мікрорайону Ковдря Анна Іванівна та голова волонтерського руху ради ветеранів Південного району Авдєєва Любов Олексіївна.

З привітаннями до всіх пристуніх звернулася і директор шкорли Мартиненко Ірина Іванівна, яка побажала всім успішного навчального року.

Подарували веселий настрій та створили атмосферу казки творчо обдаровані учні школи - це неаші вокалісти та танцюристи.

Розумні люди – міць держави!

Тож набирайтесь, діти, знань,

Щоб Україна мала славу