Класна оцінка

Осінній ярмарок на шкільному подвір'ї

21 вер. 2018
Осінь – час ярмаркувати! У нашій школі вже традиційно відбувся благодійний осінній ярмарок. Учні та батьки спільно приготували чимало смаколиків.

Цей захід згуртовує всю шкільну родину – учнів, вчителів і батьківську громаду.

На шкільному подвір’ї у цей день було не лише гамірно і метушливо, а ще і весело, і цікаво. Тут вирував справжній український ярмарок: одягнені у вишиванки школярі та їх батьки у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у приготування якого було вкладено не тільки старання, вміння і працю, а ще й часточку душі кожного з учасників.Продавцями були самі діти та їх батьки – і в цьому вони проявили неабиякий хист.

Передувало цьому дійству святкове відкриття ярмарку, яке організували учні 5-А класу (кл.кер.Свєшнікова Н.П.). На святковому відкритті демонстрували свої таланти всі учні школи: від першачків до цьогорічних майбутніх випускників 11 класу. Тут лунали народні пісні та захоплювали запальні танці.