М/О природничо-математичного циклу

Керівник методичного об'єднання - Усенко Оксана Олександрівна, вчитель фізичної культури.

методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу приділя' увагу таким питанням:
•    підвищення науково-теоретичної підготовки вчителів
•    підвищення методичної підготовки вчителів
•    підвищення  рівня знань з предмета
•    формування компетентностей загальних і спеціалізованих
•    формування системи фахового рівня (визначити роль інтерактивних технологій в оптимізації навчання)
•    надання практичної допомоги  вчителям з питань вдосконалення теоретичних знань, педагогічної майстерності.
•    впроваджувати диференціацію навчання.
•    технології дистанційного навчання.
•    спонукати дітей до саморозвитку.
•    створення гуманної атмосфери в колективі, як приклад для учнів.
•    надання посильної методичної допомоги вчителям, що атестуються.
•    виготовлення наочних посібників,  дидактичного роздаткового матеріалу.

В школі проводися Всеукраїнський конкурс з математики, хміїї, біології, історії, укр.мови та укр. літератури "Олімпус".

З 06.11 по 17.11. 17 в школі пройшов тиждень математики, інформатики, фізики, хімії. Були проведені презентації уроків: інтегрований урок математики, фізики, зарубіжної літератури в 8 класі "Розвязування рівнянь.", урок інформатки в 10 класі "Електронна пошта", урок хімії в 9 класі "Розчини", виховний захід "Що? Де? Коли? для учнів 7-10 класів, захід "В хімічній лабораторії" для учнів 5, 6 класів.

З  20.11 по 24.11.17 відбувся тиждень трудового навчання. Були проведені заходи: конкурс малюнків,  виставка кращих робіт учнів  "Вишивка", "Вироби з древесини", презентація уроку в 6 класі "Вироби з дерева", квест для учнів  5-10  класів "творчими стежинами школи, майстер - клас  " Сушіння заготовок для ароматних зимових поробок" .

З  27.11.2017 по 1.12.2017 було проведено конкурс "Логічне мислення" серед учнів 2-10 класів