Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

мати _____________________________________

(П.І.Б. повністю)

_________________________________________

(місце роботи, посада, робочий телефон)

батько ___________________________________

(П.І.Б. повністю)

_________________________________________

(місце роботи, посада, робочий телефон)

Заява

Прошу прийняти мою (мого)  доньку (сина) /П.І.Б. повністю/_____________________________________________________________

"_____" ______________________ р.н.    (серія _______  № ____________________ свідоцтва про народження), у _________  клас СЗШ № 42 із українською мовою навчання.

Беру на себе наступні обов’язки:

1.     Забезпечувати відвідування дитиною всіх навчальних занять.

2.     Забезпечувати здоровий спосіб життя дитини, повноцінне харчування й акуратний діловий зовнішній вигляд дитини.

3.     Забезпечувати дитину необхідним навчальним приладдям.

4.     давати дитині завдання з ведення домашнього господарства.

5.     Цікавитися навчальними досягненнями дитини і виконанням нею своїх обов'язків, регулярно відвідувати класні і загально шкільні батьківські збори, зустрічатися з класним керівником.

6.     Витрачати кошти на освіту дитини, оплачувати додаткові послуги згідно з договором, контрактом.

7.     Нести відповідальність за правопорушення дитини, псування майна школи, заохочувати і карати дитину, відшкодовувати матеріальні збитки, заподіяні школі.

"_____" ________________ р.                                            _________________

(дата)                                                                                                                          (підпис)