Щотижня з 11.11.2017 року  в закладі працює Школа майбутнього першокласника. Запрошуємо на навчання щочетверга о 17:00.  Бажаючим вступити до школи необхідно надати копію свідоцтва про народження та заяву на ім'я директора.

6 квіт. 2018
День науки
Вдже традиційно навесні у нашій школі відбувається свято науки - день, коли свої наукові проекти презентують учні школи від наймолодших до найстарших.
5 квіт. 2018
Свято Пасхи
У нашу школу завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальними деревцями та організували виставку пасхальних композицій, і, звісно, підготували святковий концерт.
2 квіт. 2018
Виставка поробок до Великодня
Вже традиційно, напередодні Великодня, учні школи беруть активу участь у виставці поробок до свята.

29 бер. 2018
Свято української пісні
Українська пісня! Хто не був зачарований нею!? Пісня – це душа народу. Це любов, печаль і втіха. Вона завжди і всюди з нами – в радісну і в скрутну хвилину. Як вірний друг – підтримає і звеселить…
27 бер. 2018
Тренінг з профорієнтації для старшокласників
Яким є сучасний ринок праці в Україні і як він змінюється? Які професії є найбільш популярними і які у великому дефіциті? На тренінгу наші старшкласники знаходили відповіді на ці актуальні питання.
21 бер. 2018
Педагогічна рада "Індивідуальні форми роботи з неблагополучними сім'ями"
21.03.2018 відбулась педагогічна рада-практикум, яку підготувала практичний психолог Свєшніква Н.П.