Фестиваль інновацій

Щотижня з 11.11.2017 року  в закладі працює Школа майбутнього першокласника. Запрошуємо на навчання щочетверга о 17:00.  Бажаючим вступити до школи необхідно надати копію свідоцтва про народження та заяву на ім'я директора.

17 трав. 2018
День Вишиванки
17 травня у СЗШ №42 на честь Всеукраїнського Дня Вишиванки відбувся святковий флеш-моб на шкільному подвір’ї, який радо підтримали і вчителі, і учні. Дрес-кодом дня була вишиванка і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
14 трав. 2018
Пам`ять поколінь
«Знову зацвіли каштани, дивує розкішними суцвіттями бузок, у повітрі п`янкі пахощі весни. Травень 2018 наповнений почуттям щастя від того, що ти живеш, і вдячності за те, що ти можеш насолоджуватися життям...
26 квіт. 2018
Чорнобиль – це хрест України
26 квітня для українців є не просто Днем Пам`яті про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції.

21 квіт. 2018
Весняна толока на шкільному подвір`ї
В суботу, 21 квітня 2018 року колектив школи зібрався на толоку з благоустрою шкільної території.
17 квіт. 2018
Навчальна евакуація у школі
Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні, та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та співробітників навчального закладу від надзвичайних ситуацій 17 квітня 2018 року у нашій школі було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та співробітників з приміщення школи.
6 квіт. 2018
День науки
Вдже традиційно навесні у нашій школі відбувається свято науки - день, коли свої наукові проекти презентують учні школи від наймолодших до найстарших.