17 лист. 2017

Семінар з енергоефективності

З метою формування в учнів екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадської позиції у школі з 13 по 17 листопада 2017 року був проведений тиждень з енергоефективності.
17 лист. 2017

Тиждень математики, інформатики, хімії та фізики

З 06.11 по 17.11. 17 в школі пройшов тиждень математики, інформатики, фізики, хімії.
12 лист. 2017

Школа майбутнього першокласника

11 листопада у школі розпочалися заняття для майбутніх першокласників та їх батьків
9 лист. 2017

День української писемності

Уже стало доброю традицією, що 9 листопада учні СЗШ №42 відзначали Міжнародний день української писемності та мови. «Без мови в світі нас немає» - ці слова стали девізом дня.
28 жовт. 2017

Посвята у першокласники

В учнів 1-го класу пройшов урочитстий і хвилюючий день.27 жовтня відбулася посвята в першокласники.. У велику дружню родину ми прийняли маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: "Це - учні"
24 жовт. 2017

Осінні канікули

З 30 жовтня по 5 листопада у школі розпочинаються осінні канікули! Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
17 жовт. 2017

День відкритих дверей

Гостинно школа двері відчинила…Уже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у СЗШ№42. І цей рік - не виключення. 12-13 жовтня школа гостинно відчинила свої двері вихованцям дитячого садочку № 29їхнім вихователям і батькам.
16 жовт. 2017

Годівнички для птахів

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення у листопаді акції –конкурсу «Годівничка для птахів». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з жовтня, учні нашої школи, разом зі своїми батьками, бабусями та дідусями почали активно готуватися до акції.
14 жовт. 2017

Днь козацтва та Захисника Вітчизни у школі

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.
24 вер. 2017

21 вересня-День Миру

У 2014 році Організація Об'єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоби ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, з центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки. Напередодні Всесвітнього Дня Миру, різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру.