24 бер. 2017

«Герої серед нас-Герої не вмирають!»

24 березня 2017р. у рамках роботи над проектом «Герої серед нас-Герої не вмирають!» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, героя,який загинув під час бойових дій в зоні АТО,захищаючи східні кордони нашої держави ,справжнього патріота Віталія Олексійовича Мосьпана.
21 бер. 2017

Інтегрований урок з української й англійської мов у 5-му класі

«Україна в наших серцях» : “Ukraine is in our hearts”
21 бер. 2017

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий вчитель.
17 бер. 2017

Районні змагання ЮІР

Учні школи прийняли участь у районних змаганнях Юних Інспекторів Дорожнього руху
9 бер. 2017

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

9 березня 2017 року школярі взяли участь у заходах по вшануванню Тараса Шевченка.
27 лют. 2017

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

З 20.02.2017 - 24.02.201 р. у школі було проведено Тиждень початкової школи.
27 лют. 2017

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

27 лютого 2017 року традиційно пройшли педагогічні читання як один із заходів з покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, направлений на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання учнівської молоді.
23 лют. 2017

"ДОТИК МИСТЕЦТВА" - екскурсія до музичної школи №3

23 лютого учнів 3-А і 3-Б класів запросила у гості дитяча музична школа №3. Діти мали можливість ознайомитися з різними музичними інструментами, послухати музичні твори у виконанні юних музикантів. Великий інтерес викликав невідомий учням інструмент - ксилофон. З великим задоволенням слухали діти ураїнські народні пісні у супроводі бандури, класичну музику, джазові музичні мініатюри. Гарна музика, тепла атмосфера нікого з учнів не залишила байдужими. Такі заходи дозволяють дитині доторкнутися до чудесного світу мистецтва.
21 лют. 2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2017 року для учнів СЗШ №42 м. Кам`янського розпочався флешмобом "Говориш українською? Так!" Саме так школярі та вчителі приєднались до відзначення Міжнародного дня рідної мови. П`ятикласники (кл.керівник О.Г.Костікова) для учнів 2-4 класів підготували усний журнал "Нас єднає мова", учні 7-11 класі взяли участь у Мовному квесті. Зі сцени актової зали школи під звуки флейти ( вик. учениця 5-го класу Вдовкіна Оксана) лилась ніжна поезія Лесі Українки (на вшанування 146 річниці з дня народження поетеси)
20 лют. 2017

"Герої не вмирають"

20 лютого у школі відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.