29 трав. 2019

Відкриття табірної зміни у пришкільному таборі "Сонечко"

Щороку в нвшій школі працює табір відпочинку „Сонечко“ з денним перебуванням при СЗШ № 42
6 бер. 2019

"Великий син великого народу".

"Учітесь, читайте, Й чужому научайтесь, і свого не цурайтесь ..." - заповіт Тараса Шевченка з новою силою зазвучав для школярів Кам`янської СЗШ № 42(дректор Мартиненко І.І.).
4 бер. 2019

Проведення акці ї"Годівничка"

В період зимового часу одним із основних завдань для учнів СЗШ № 42 було виготовлення годівничок з метою ціннісного ставлення до природи, збереження птахів.
23 лют. 2019

Творча лабораторія молодих бібліотекарів.

З метою реалізації завдань шкільної бібліотеки в умовах НУШ 22.02.19р. на базі СЗШ №42(директор Мартиненко І.І.) відбулося засідання творчої лабораторії молодих бібліотекарів. Для роботи були запрошені бібліотекарі СЗШ №9, 10, 19, 20, 21, 32, 35, 42, ДАЛ №15, НВК № 37.
21 лют. 2019

"Герої не вмирають"

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. У школі №42 м.Кам`нського (директор Мартиненко І.І.) відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.
21 лют. 2019

День рідної мови

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина СЗШ№42 (директор Мартиненко І.І.) 21-22 лютого 2019р. лютого в стінах нашої Альмаматер проводяться різноманітні заходи
18 лют. 2019

Семінар вчителів початкових класів

13 лютого на базі СЗШ № 42 відбувся семінар – практикум вчителів початкових класів за темою: «Формування життєвих компетентностей молодших школярів на засадах педагогічної спадщини В.Сухомлинського в умовах НУШ».
15 лют. 2019

Гра "Світ Громад"

СЗШ №42 уже третій рік поспіль співпрацює з Українським фондом соціальних іінвестицій. 15.02.2019 до нас з подарунком завітала консультант із розвитку громад УФСІ Галина Філімонова. Подарунком стала #ГраСвітГромад.
6 лют. 2019

Наша школа - учасник встановлення рекорду України!

Ось воно! Сталося! Ще одне досягнення!05.02.2019 року наша школа №42 отримала сертифікат учасника встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра» з підписом Міністерства освіти та науки України та фонду «Щаслива лапа».
3 лют. 2019

Зупинимо булінг!

Одною з найактуальніших проблем у підлітковому середовищі всіх країн світу є насильство. Саме з цієї проблеми практичний психолог Свєшнікова Н.П. та класний керівник 5-Б класу Трофименко Д.М. провели для учнів СЗШ №42 тренінг «Стоп-булінг:протидія жорстокості та насильства».