21 квіт. 2018

Весняна толока на шкільному подвір`ї

В суботу, 21 квітня 2018 року колектив школи зібрався на толоку з благоустрою шкільної території.
17 квіт. 2018

Навчальна евакуація у школі

Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні, та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та співробітників навчального закладу від надзвичайних ситуацій 17 квітня 2018 року у нашій школі було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та співробітників з приміщення школи.
6 квіт. 2018

День науки

Вдже традиційно навесні у нашій школі відбувається свято науки - день, коли свої наукові проекти презентують учні школи від наймолодших до найстарших.
5 квіт. 2018

Свято Пасхи

У нашу школу завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальними деревцями та організували виставку пасхальних композицій, і, звісно, підготували святковий концерт.
2 квіт. 2018

Виставка поробок до Великодня

Вже традиційно, напередодні Великодня, учні школи беруть активу участь у виставці поробок до свята.
29 бер. 2018

Свято української пісні

Українська пісня! Хто не був зачарований нею!? Пісня – це душа народу. Це любов, печаль і втіха. Вона завжди і всюди з нами – в радісну і в скрутну хвилину. Як вірний друг – підтримає і звеселить…
27 бер. 2018

Тренінг з профорієнтації для старшокласників

Яким є сучасний ринок праці в Україні і як він змінюється? Які професії є найбільш популярними і які у великому дефіциті? На тренінгу наші старшкласники знаходили відповіді на ці актуальні питання.
21 бер. 2018

Педагогічна рада "Індивідуальні форми роботи з неблагополучними сім'ями"

21.03.2018 відбулась педагогічна рада-практикум, яку підготувала практичний психолог Свєшніква Н.П.
21 бер. 2018

Засідання атестаційної комісії

21.03.2018 відбулося засідання атестаційної комісії.
20 бер. 2018

Семінар-практикум з енергоефективноссті

20.03.2018 р. Українським фондом соціальних інвестицій на базі школи був проведений семінар-практикум з енергоефективності.