8 груд. 2018

Так, до Дня збройних сил України проведені виховні заходи

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.
5 груд. 2018

З 30 листопада по 4 грудня 2018 року в школі відбулися заходи з відзначення Міжнародного дня інвалідів. Заходи були спрямовані на виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.
2 груд. 2018

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
29 лист. 2018

У школі пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

У школі пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у школі до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
23 лист. 2018

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

З 16 по 22 листопада 2018 року в школі ,згідно плану роботи були проведені заходи, щодо відзначання Дня Гідності і Свободи. Наша мета була : ознайомити учнів із трагічною сторінкою нашої історії, розповісти про революцію гідності, героїв АТО, небесну сотню; розвивати пізнавальну активність та емоційну сферу - співпереживання за долю української армії; плекати почуття поваги ; виховувати моральні чесноти, стоїчні риси характеру (мужність, наполегливість, цілеспрямованість), почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм; винести уроки толерантності і неможливості вирішення конфліктів за допомогою зброї; сприяти формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації; дати можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття. Вчителям, класним керівникам та класоводам була запропонована тематика і форма проведення заходів : години спілкування, діалоги, круглі столи, короткі повідомлення, пізнавальні перерви, виставки , конкурси.
17 лист. 2018

Міжнародний день Толерантності

16 листопада в школі відзначали Міжнародний день Толерантності. Основною метою було: ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою, сприяти розвитку в учнів самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми.
12 лист. 2018

Тиждень української мови

На початку листопада у СЗШ № 42 традиційно проводиться Тиждень україської словесності та образотворчого мистецтва. Готуючись до Тижня, школярі взяли участь у конкурсі творчих робіт «Світ фантазії та мудрості» (1 – 5 класи), конкурсі плакату (постеру) «Без мови в світі нас нема...» (6-9 та 11 класи).
2 лист. 2018

засідання педагогічної ради школи

2 листопада 2018 р. відбулося чергове засідання педагогічної ради школи на якому розглядалися питання щодо оновлення змісту виховання у Новій українській школі, форми та методи виховної роботи на основі гуманізації та демократизації.
30 жовт. 2018

Національно-патріотичне виховання у школі

Метою виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в школі були проведені виховні заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та українського козацтва
29 жовт. 2018

Вітаємо з початком олімпіадного руху 2018-2019 н. р.!

Першими, змагання розпочали знавці екології.