24 лист. 2017

Тиждень трудового навчання

З 20.11 по 24.11.17 відбувся тиждень трудового навчання.
24 лист. 2017

Україна пам’ятає, світ визнає

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні - поминальний по жертвах Голодомору 1932-1933 років. 25 листопада в день Пам’яті кожен свідомий українець, запалить на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.
22 лист. 2017

день Гідності та Свободи

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи! У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
17 лист. 2017

Семінар з енергоефективності

З метою формування в учнів екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадської позиції у школі з 13 по 17 листопада 2017 року був проведений тиждень з енергоефективності.
17 лист. 2017

Тиждень математики, інформатики, хімії та фізики

З 06.11 по 17.11. 17 в школі пройшов тиждень математики, інформатики, фізики, хімії.
12 лист. 2017

Школа майбутнього першокласника

11 листопада у школі розпочалися заняття для майбутніх першокласників та їх батьків
9 лист. 2017

День української писемності

Уже стало доброю традицією, що 9 листопада учні СЗШ №42 відзначали Міжнародний день української писемності та мови. «Без мови в світі нас немає» - ці слова стали девізом дня.
28 жовт. 2017

Посвята у першокласники

В учнів 1-го класу пройшов урочитстий і хвилюючий день.27 жовтня відбулася посвята в першокласники.. У велику дружню родину ми прийняли маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: "Це - учні"
24 жовт. 2017

Осінні канікули

З 30 жовтня по 5 листопада у школі розпочинаються осінні канікули! Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
17 жовт. 2017

День відкритих дверей

Гостинно школа двері відчинила…Уже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у СЗШ№42. І цей рік - не виключення. 12-13 жовтня школа гостинно відчинила свої двері вихованцям дитячого садочку № 29їхнім вихователям і батькам.