22 жовт. 2018

Семінар-практикум "Аспекти корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога освіти з дітьми вимушеними-переселенцями"

18.10.2018 на базі ІРЦ "Сузір'я" практичним психологом СЗШ №42 Свєшніковою Н.П. було проведено семінар-практикум"Аспекти корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога освіти з дітьми вимушеними-переселенцями".
19 жовт. 2018

Освітяни міста у Верховній Раді

Освітяни м.Кам'янського, а самед директори шкіл та завідувачі дитячих садків цього тижня мали змогу відвідати Верховну Раду України.
4 жовт. 2018

Всеукраїнський урок доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Наша школа приєдналася до встановлення рекорду України "Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня".
1 жовт. 2018

100 - річчя Василя Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. 22 роки він був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися любили його. Він не лише наш сучасник.
21 вер. 2018

Осінній ярмарок на шкільному подвір'ї

Осінь – час ярмаркувати! У нашій школі вже традиційно відбувся благодійний осінній ярмарок. Учні та батьки спільно приготували чимало смаколиків.
16 вер. 2018

Осінній ярмарок

Запрошуємо на осінній ярмарок
7 вер. 2018

У школі відбувся День Здоров'я

Щорічно на початку навчального року, поки стоять теплі осінні дні, в нашій школі проходить "День здоров'я" - день, присвячений активному та здоровому способому життя.
6 вер. 2018

Загальношкільна батьківська конференція

Вже традиційно, на початку вересня ми запрошуємо батьків для участі у загальношкільній батьківській конференції.
4 вер. 2018

Місячник безпеки життєдіяльності

Згідно з річним планом роботи школи та з метою чіткого усвідомлення учасниками освітнього процесу небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, у школі з 03.09.2018 по 30.09.2018 сплановано проведення Місячника безпеки життєдіяльності.
3 вер. 2018

Добрий день, Країно Знань!

3 вересня на подвір'ї нашої рідної школи відбулось урочисте свято - День Знань. Це свято стало особливим, оскільки востаннє чують свій перший дзвінок наші одинадцятикласники, а наші першачки тепер навчатимуться в Новій українській школі.