30 серп. 2018

Відбулось засідання серпневої педагогічної ради школи

30 серпня в школі відбулось засідання педагогічної ради.
25 трав. 2018

Ось і пролунав Останній дзвоник!

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
17 трав. 2018

День Вишиванки

17 травня у СЗШ №42 на честь Всеукраїнського Дня Вишиванки відбувся святковий флеш-моб на шкільному подвір’ї, який радо підтримали і вчителі, і учні. Дрес-кодом дня була вишиванка і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
14 трав. 2018

Пам`ять поколінь

«Знову зацвіли каштани, дивує розкішними суцвіттями бузок, у повітрі п`янкі пахощі весни. Травень 2018 наповнений почуттям щастя від того, що ти живеш, і вдячності за те, що ти можеш насолоджуватися життям...
26 квіт. 2018

Чорнобиль – це хрест України

26 квітня для українців є не просто Днем Пам`яті про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції.
21 квіт. 2018

Весняна толока на шкільному подвір`ї

В суботу, 21 квітня 2018 року колектив школи зібрався на толоку з благоустрою шкільної території.
17 квіт. 2018

Навчальна евакуація у школі

Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні, та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та співробітників навчального закладу від надзвичайних ситуацій 17 квітня 2018 року у нашій школі було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та співробітників з приміщення школи.
6 квіт. 2018

День науки

Вдже традиційно навесні у нашій школі відбувається свято науки - день, коли свої наукові проекти презентують учні школи від наймолодших до найстарших.
5 квіт. 2018

Свято Пасхи

У нашу школу завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальними деревцями та організували виставку пасхальних композицій, і, звісно, підготували святковий концерт.
2 квіт. 2018

Виставка поробок до Великодня

Вже традиційно, напередодні Великодня, учні школи беруть активу участь у виставці поробок до свята.