10 лют. 2017

Перемога у конкурсі на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.

09 лютого 2017 року на базі КЗ «СЗШ№23» м. Кам’янського відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.
27 січ. 2017

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі "

26 січня в школы пройшли єдині уроки мужності " Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі ", присвячений Дню пам’яті Героїв Крут".
21 січ. 2017

День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
15 січ. 2017

До уваги батьків!!!

Реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів освіти міста!!!!
14 січ. 2017

Конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

Учениця 9 класу Терещенко Тетяна посіла ІІ місце у I (міському) етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН
12 січ. 2017

Зимові розваги

Зима – це не просто казкова пора року, а й чудова можливість розважитись на вулиці, використавши свою фантазію.
9 січ. 2017

початок ІІ семестру

10.01.2017р. розпочинаються заняття.
26 груд. 2016

До уваги батьків та учнів!

Під час зимових канікул будьте обережні!
25 груд. 2016

Свято для майбутніх першокласників

24 грудня до школи завітали гості- майбутні першокласники
23 груд. 2016

Зимові канікули

Кращий час для всіх учнів – канікули! Ну а зимові або, точніше, новорічні канікули наповнені не лише відпочинком, але і радісним передчуттям свята. Коли почнуться зимові канікули 2016-2017 року?