10 груд. 2017

Тиждень права

З метою подальшого розвитку в школі системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей, розвитку громадянських компетентностей учнівської молоді, застосування у освітньому процесі кращих європейських досягнень юридичної науки розроблені заходи з проведення у 2017році Всеукраїнського тижня права у СЗШ№42.
7 груд. 2017

"Кенгуру" в школі №42

07.12.17 в школі був проведений Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» І етап.
7 груд. 2017

6 грудня – День Збройних сил України. Ми вміємо бути захисниками

6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
1 груд. 2017

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Боротьба зі страшною чумою ХХІ століття – СНІДом в Україні і світі ведеться на всіх рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
30 лист. 2017

ІІ Міжнародна гра «Sunflower - 2017» в СЗШ №42

30.11.17 учні 8 класу прийняли участь у ІІ Міжнародній грі «Sunflower - 2017»
27 лист. 2017

Конкурс "Логічне мислення"

З 27.11.2017 по 1.12.2017 було проведено конкурс "Логічне мислення".
25 лист. 2017

Школа має таланти

“У школі учню має бути як у батьківській хаті. До школи він має бігти, а не йти, знаючи, що в школі… йому дадуть можливість розкрити себе, свою творчу обдарованість.” «Школа має таланти» конкурс під такою назвою нещодавно відбувся серед учнів СЗШ №42.
24 лист. 2017

Тиждень трудового навчання

З 20.11 по 24.11.17 відбувся тиждень трудового навчання.
24 лист. 2017

Україна пам’ятає, світ визнає

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні - поминальний по жертвах Голодомору 1932-1933 років. 25 листопада в день Пам’яті кожен свідомий українець, запалить на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.
22 лист. 2017

день Гідності та Свободи

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи! У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.