30.08.2018 о 9.00 на подвір'ї школи відбудеться перекличка.                                                       03.09.2018 о 9.00 відбудеться урочисте свято "День знань", присвячене початку навчального року. Запрошуємо учнів та батьків!

25 трав. 2018
Ось і пролунав Останній дзвоник!
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
17 трав. 2018
День Вишиванки
17 травня у СЗШ №42 на честь Всеукраїнського Дня Вишиванки відбувся святковий флеш-моб на шкільному подвір’ї, який радо підтримали і вчителі, і учні. Дрес-кодом дня була вишиванка і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
14 трав. 2018
Пам`ять поколінь
«Знову зацвіли каштани, дивує розкішними суцвіттями бузок, у повітрі п`янкі пахощі весни. Травень 2018 наповнений почуттям щастя від того, що ти живеш, і вдячності за те, що ти можеш насолоджуватися життям...

26 квіт. 2018
Чорнобиль – це хрест України
26 квітня для українців є не просто Днем Пам`яті про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції.
21 квіт. 2018
Весняна толока на шкільному подвір`ї
В суботу, 21 квітня 2018 року колектив школи зібрався на толоку з благоустрою шкільної території.
17 квіт. 2018
Навчальна евакуація у школі
Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні, та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та співробітників навчального закладу від надзвичайних ситуацій 17 квітня 2018 року у нашій школі було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та співробітників з приміщення школи.