Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

Комунальний заклад

"Середня загальноосвітня школа №42"

Кам'янської міської ради

Щотижня з 11.11.2017 року  в закладі працює Школа майбутнього першокласника.                                                                      Запрошуємо на навчання щочетверга о 17:00.                                                                                                                                    Бажаючим вступити до школи необхідно надати копію свідоцтва про народження та заяву на ім'я директора.

20 лют. 2017

"Герої не вмирають"

20 лютого у школі відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.
16 лют. 2017

На відзначення 28 річниці виведення військ з Афганістану в школі пройшли ряд заходів

Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані.
11 лют. 2017

28-річниця виведення радянських військ з Афганістану

В Україні - «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року і також щорічно відзначається 15-го лютого
10 лют. 2017

Перемога у конкурсі на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.

09 лютого 2017 року на базі КЗ «СЗШ№23» м. Кам’янського відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.
27 січ. 2017

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі "

26 січня в школы пройшли єдині уроки мужності " Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі ", присвячений Дню пам’яті Героїв Крут".
21 січ. 2017

День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
15 січ. 2017

До уваги батьків!!!

Реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів освіти міста!!!!
14 січ. 2017

Конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

Учениця 9 класу Терещенко Тетяна посіла ІІ місце у I (міському) етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН
12 січ. 2017

Зимові розваги

Зима – це не просто казкова пора року, а й чудова можливість розважитись на вулиці, використавши свою фантазію.
9 січ. 2017

початок ІІ семестру

10.01.2017р. розпочинаються заняття.

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника
Мартиненко  Ірина  Іванівна
24 лист. 2014
МІЙ ДОСВІД РОБОТИ

3 січ. 2018
3.01.2018 у закладі відбулася педагогічна радя, присвячена реалізації Концепції нової української школи.
15 груд. 2017
З 11.12.17 по 15.12.17 в школі відбувся тиждень російської мови та літератури.
10 груд. 2017
З метою подальшого розвитку в школі системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей, розвитку громадянських компетентностей учнівської молоді, застосування у освітньому процесі кращих європейських досягнень юридичної науки розроблені заходи з проведення у 2017році Всеукраїнського тижня права у СЗШ№42.
7 груд. 2017
07.12.17 в школі був проведений Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» І етап.
7 груд. 2017
6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
1 груд. 2017
Боротьба зі страшною чумою ХХІ століття – СНІДом в Україні і світі ведеться на всіх рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.