Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

Комунальний заклад

"Середня загальноосвітня школа №42"

Кам'янської міської ради

Щотижня з 11.11.2017 року  в закладі працює Школа майбутнього першокласника.                                                                      Запрошуємо на навчання щочетверга о 17:00.                                                                                                                                    Бажаючим вступити до школи необхідно надати копію свідоцтва про народження та заяву на ім'я директора.

26 груд. 2016

До уваги батьків та учнів!

Під час зимових канікул будьте обережні!
25 груд. 2016

Свято для майбутніх першокласників

24 грудня до школи завітали гості- майбутні першокласники
23 груд. 2016

Зимові канікули

Кращий час для всіх учнів – канікули! Ну а зимові або, точніше, новорічні канікули наповнені не лише відпочинком, але і радісним передчуттям свята. Коли почнуться зимові канікули 2016-2017 року?
20 груд. 2016

Культурна і духовна спадщина народів Криму

У закладі проведені інформаційно-просвітницькі заходи ,спрямовані на популяризацію культурної і духовної спадщини народів Криму
16 груд. 2016

Акція "16 днів проти насильства"

В ході акції "16 днів проти насильства" в школі пройшли ряд заходів.
14 груд. 2016

«Замість ялинки - зимовий букет»

В школі відкрилася виставка «Замість ялинки - зимовий букет»
13 груд. 2016

Андріївські вечорниці

З вірою, із своїми найзаповітнішими мріями і з любов’ю до традицій рідного краю вирішили відсвяткувати Андріївські вечорниці учні школи
10 груд. 2016

Тиждень права

З 12 по 16 грудня 2016 року школі пройшли заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.
6 груд. 2016

День Збройних Сил України

6 грудня відзначають День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків, хлопчиків.
1 груд. 2016

1 грудня оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом

1 грудня в усьому світі оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом, який є чумою сьогодення. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника
Мартиненко  Ірина  Іванівна
24 лист. 2014
МІЙ ДОСВІД РОБОТИ

3 січ. 2018
3.01.2018 у закладі відбулася педагогічна радя, присвячена реалізації Концепції нової української школи.
15 груд. 2017
З 11.12.17 по 15.12.17 в школі відбувся тиждень російської мови та літератури.
10 груд. 2017
З метою подальшого розвитку в школі системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей, розвитку громадянських компетентностей учнівської молоді, застосування у освітньому процесі кращих європейських досягнень юридичної науки розроблені заходи з проведення у 2017році Всеукраїнського тижня права у СЗШ№42.
7 груд. 2017
07.12.17 в школі був проведений Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» І етап.
7 груд. 2017
6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
1 груд. 2017
Боротьба зі страшною чумою ХХІ століття – СНІДом в Україні і світі ведеться на всіх рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.