Педради

Тематика засідань педагогічної ради

Основні питання

І.

-  Аналіз роботи педагогічного колективу щодо реалізації освітянських завдань у 2018-2019 навчальному році та визначення основних аспектів розвитку  системи шкільної освіти  у 2019-2020 навчальному році.

серпень

Мартиненко І.І

-  Обговорення і затвердження річного плану роботи на 2019-2020 навчальний рік.

Мартиненко І.І.

- Цілі і завдання методичної служби закладу в рамках роботи на ІV етапі обласного науково-методичного проекту  «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

Шабаєва С.М .

- Затвердження робочого навчального плану школи

- Інформація про накази, інструктивно-методичні листи, зміни в навчальних програмах (Державний стандарт початкової,базової освіти)

-  Про режим роботи школи в 2019-2020 навчальному році.

ІІ.

- Про виконання рішень попередньої педради

жовтень

Шабаєва С.М.

- Аналіз результатів, проведеного в системі моніторингу якості освіти, вхідного контролю навчальних досягнень учнів.

Залежність успішності уроку від вибору моделей методів і технологій в умовах модернізації змісту освіти  Нової Української школи

ІІІ.

- Про виконання рішень попередньої педагогічної ради

січень

Булгак О.М.

- Аналіз виконання державних навчальних програм, стан успішності учнів за І семестр 2019/2020 н.р.

«Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства».

IV.

- Про виконання рішень попередніх педагогічних рад

- Сучасні підходи до організації роботи з молодими вчителями.

березень

Традиційне і розвивальненавчання в умовах Нової Української школи

Соц. педагог,

психолог

Підсумки атестації педагогічних працівників

V.

-  Про виконання рішень попередніх педагогічних рад

травень

Шабаєва С.М.

- Аналіз виконання державних навчальних програм, стан успішності учнів за ІІ семестр 2019/2020 н.р.

- Про закінчення учнями 1 – 4 кл. 2019 /2020 н.р. і переведення їх до наступних класів

- Про нагородження учнів 2, 3,4 класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»

- Звільнення учнів 9 класу від ДПА

- Організація навчальних екскурсій та навчальної практики для учнів 1-4, 5-8 класів