31 січ. 2019

Перемоги юних науковців

19 січня 2019 р. на базі технічного ліцею ім. Лігуна відбувся конкурс-захист наукових робіт МАН.
22 січ. 2019

День Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів

план на зимові канікули

Цікаві зимові канікули!

Зимові канікули

Зимові канікули у закладах освіти міста відбудуться з 29 грудня по 13 січня
20 груд. 2018

Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в нашій школі для учнів початкової школи; на свято були запрошені вихованці ДНЗ№29 – майбутні першокласники нашої школи.
17 груд. 2018

"Зима- чарівниця"

А коли відбувається найчарівніші дива? Звичайно взимку. Дорога біла стелеться, І краю їй нема. Сніжок мете. Метелиця. Прийшла до нас зима. 17 грудня у нашій школі почалася традиційна виставка зимових поробок та малюнків «Зима-чарівниця». Цікаві поробки виконані в різноманітних техніках представлені на виставці у фойє школи. Найактивніші учасники виставки нагороджені грамотами та дипломами.
16 груд. 2018

ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ВИХОВНИХ ГОДИН

Виховання – це цілеспрямоване управління процесом розвитку особистості, а система виховної роботи – це система взаємопов’язаних виховних заходів ( справ, акцій), адекватних поставленої цілі. найбільш важлива і найбільш суперечлива сфера педагогічної діяльності на сучасному етапі. У школі склалася цілісна система виховання, складовими частинами якої є національно-патріотичне виховання; громадське та моральне виховання; професійне виховання; родинно-сімейне виховання, усвідомлене батьківське; художньо - естетичне виховання; екологічне та трудове виховання; формування здорового способу життя, спортивно – масова робота; сприяння творчому та всебічному розвитку особистості .Протягом листопада у всіх класах відбулися відкриті виховні години:
15 груд. 2018

Тиждень права

З 10 по 14 грудня у нашому закладі проходив Всеукраїнський тиждень права, в якому активно приймали участь всі учні нашої школи.
11 груд. 2018

ЗВІТ про проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»

Відповідно до Плану заходів з проведення Національної компанії "Стоп насильству!", Україна щорічно приєднується до Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насильства». Цього року акція тривала з 26 листопада по 10 грудня. Взяли в ній участь і учні та педколектив школи Акція має за мету привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
8 груд. 2018

6-7 грудня 2018р. в школі відбулося свято “Школа має талант”для учнів школи класів. Талановиті учні проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Сценічна майстерність», «Декламування

6-7 грудня 2018р. в школі відбулося свято “ Школа має талант!” для учнів школи класів. Талановиті учні проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Сценічна майстерність», «Декламування», «Умілі руки», «Інструментальна музика», «Спортивні досягнення». Захід був проведений з метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо- естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей. Для участі у святі виявили бажання чимало учнів. У нашій школі навчаються справжні таланти, серед яких є майбутні поети, музиканти, актори, співаки, спортсмени, гумористи, хореографи.