13 листопада 2019 року о 17.00  розпочинає роботу Школа майбутнього першокласника! Запрошуємо майбутніх школярів та їх батьків.

Інформацію про наш заклад на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів можна переглянути за цим посиланням

25 лист. 2019
16 днів проти насильства
25 листопада 2019 року у СЗШ№42 стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. У школах акція «16 днів проти насилля» розпочалась зі створення інформаційного стенду «Захисти життя – зупини насильство!».
30 жовт. 2019
Осінні канікули
Осінні канікули для дітей – перепочинок у навчанні. Вони проходять у той час, коли школа вже встигла трохи набриднути, надворі прохолодно, а хочеться відпочити і чимось зайнятися.
28 жовт. 2019
28 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року, наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників-вигнання нацистських окупантів із України. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, а головне – героїв-ветеранів Другої Світової війни, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.