Шановні батьки

майбутніх першокласників!

У 2020-2021 навчальному році СЗШ №42 м. Кам'янського планує набір дітей до двох перших класів (1-А, 1-Б). Навчання буде здійснюватися за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, який  передбачає організацію освітнього процесу із застосуванням діяльнісного підходу на  інтегровано-предметній основі з переважанням ігрових методів  у першому циклі (1 – 2-і класи) та інтегровано-предметній основі у другому циклі  (3 – 4-і класи).

Для початкової школи будуть функціонувати групи продовженого дня, організовано гаряче харчування.

Документи для зарахування в 1-й клас приймаються з 01 листопада 2019 року.

Необхідні документи:

1.     Медична картка, картка щеплень.

2.     Копія свідоцтва про народження.

3.     Заява батьків.

4.     Психолого-педагогічна картка (якщо дитина відвідувала дошкільний навчальний заклад).

5.     Довідка з медичної установи про групу на уроки з фізичного виховання.

6.     Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти.

Особливості зарахування дітей до перших класів закладу освіти

Вік майбутніх першокласників

Початкова освіта здобувається, як правило, з 6-и років, триває чотири роки і може здобуватися в окремих закладах освіти або структурних підрозділах закладу освіти (ст.12, п.3, Закон України «Про освіту»). Навчання за програмами 12-річної школи розпочинається з 1 вересня 2019 року. Діти, яким на початок навчального року виповнилося 7 років, повинні розпочинати навчання цього ж навчального року (ст. 12, п. 4). Особи з особливими потребами  можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

Територія обслуговування

Прийом дітей до першого класу нашого закладу здійснюється відповідно до території обслуговування, що не обмежує права батьків обирати інший заклад.  Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти при наявності вільних місць. Перевага в зарахуванні до першого класу надається майбутнім першокласникам, які проживають на території обслуговування.

У 2020-2021 н.р. в СЗШ №42  буде проводитися набір у перші класи кількістю 60 чоловік – 2 навчальні класи (за програмою НУШ).

В 2-9 класи набір здійснюється  на вільні місця, в 10-11 на конкурсній основі.

Прийом заяв на зарахування до школи здійснюється в приймальні закладу (у секетаря) з 8.00 до 16.00 з понеділка по п'ятницю.