Класна оцінка

З 08.11.2018 щочетверга о 17.00 у школі проходять заняття у Школі майбутнього першокласника. Запрошуємо майбутніх першокласників та їх батьків відвідати нашу школу!

12 лист. 2018
Тиждень української мови
На початку листопада у СЗШ № 42 традиційно проводиться Тиждень україської словесності та образотворчого мистецтва. Готуючись до Тижня, школярі взяли участь у конкурсі творчих робіт «Світ фантазії та мудрості» (1 – 5 класи), конкурсі плакату (постеру) «Без мови в світі нас нема...» (6-9 та 11 класи).
29 жовт. 2018
Вітаємо з початком олімпіадного руху 2018-2019 н. р.!
Першими, змагання розпочали знавці екології.
22 жовт. 2018
Семінар-практикум "Аспекти корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога освіти з дітьми вимушеними-переселенцями"
18.10.2018 на базі ІРЦ "Сузір'я" практичним психологом СЗШ №42 Свєшніковою Н.П. було проведено семінар-практикум"Аспекти корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога освіти з дітьми вимушеними-переселенцями".

19 жовт. 2018
Освітяни міста у Верховній Раді
Освітяни м.Кам'янського, а самед директори шкіл та завідувачі дитячих садків цього тижня мали змогу відвідати Верховну Раду України.
4 жовт. 2018
Всеукраїнський урок доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"
Наша школа приєдналася до встановлення рекорду України "Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня".
1 жовт. 2018
100 - річчя Василя Сухомлинського
Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. 22 роки він був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися любили його. Він не лише наш сучасник.