Класна оцінка

12 лист. 2018

Тиждень української мови

На початку листопада у СЗШ № 42 традиційно проводиться Тиждень україської словесності та образотворчого мистецтва. Готуючись до Тижня, школярі взяли участь у конкурсі творчих робіт «Світ фантазії та мудрості» (1 – 5 класи), конкурсі плакату (постеру) «Без мови в світі нас нема...» (6-9 та 11 класи).
29 жовт. 2018

Вітаємо з початком олімпіадного руху 2018-2019 н. р.!

Першими, змагання розпочали знавці екології.
22 жовт. 2018

Семінар-практикум "Аспекти корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога освіти з дітьми вимушеними-переселенцями"

18.10.2018 на базі ІРЦ "Сузір'я" практичним психологом СЗШ №42 Свєшніковою Н.П. було проведено семінар-практикум"Аспекти корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога освіти з дітьми вимушеними-переселенцями".
19 жовт. 2018

Освітяни міста у Верховній Раді

Освітяни м.Кам'янського, а самед директори шкіл та завідувачі дитячих садків цього тижня мали змогу відвідати Верховну Раду України.
4 жовт. 2018

Всеукраїнський урок доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Наша школа приєдналася до встановлення рекорду України "Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня".
1 жовт. 2018

100 - річчя Василя Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. 22 роки він був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися любили його. Він не лише наш сучасник.
21 вер. 2018

Осінній ярмарок на шкільному подвір'ї

Осінь – час ярмаркувати! У нашій школі вже традиційно відбувся благодійний осінній ярмарок. Учні та батьки спільно приготували чимало смаколиків.
16 вер. 2018

Осінній ярмарок

Запрошуємо на осінній ярмарок
7 вер. 2018

У школі відбувся День Здоров'я

Щорічно на початку навчального року, поки стоять теплі осінні дні, в нашій школі проходить "День здоров'я" - день, присвячений активному та здоровому способому життя.
6 вер. 2018

Загальношкільна батьківська конференція

Вже традиційно, на початку вересня ми запрошуємо батьків для участі у загальношкільній батьківській конференції.