16 вер. 2018

Запрошуємо на осінній ярмарок
7 вер. 2018

У школі відбувся День Здоров'я

Щорічно на початку навчального року, поки стоять теплі осінні дні, в нашій школі проходить "День здоров'я" - день, присвячений активному та здоровому способому життя.
6 вер. 2018

Загальношкільна батьківська конференція

Вже традиційно, на початку вересня ми запрошуємо батьків для участі у загальношкільній батьківській конференції.
4 вер. 2018

Місячник безпеки життєдіяльності

Згідно з річним планом роботи школи та з метою чіткого усвідомлення учасниками освітнього процесу небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, у школі з 03.09.2018 по 30.09.2018 сплановано проведення Місячника безпеки життєдіяльності.
3 вер. 2018

Добрий день, Країно Знань!

3 вересня на подвір'ї нашої рідної школи відбулось урочисте свято - День Знань. Це свято стало особливим, оскільки востаннє чують свій перший дзвінок наші одинадцятикласники, а наші першачки тепер навчатимуться в Новій українській школі.
30 серп. 2018

Відбулось засідання серпневої педагогічної ради школи

30 серпня в школі відбулось засідання педагогічної ради.
25 трав. 2018

Ось і пролунав Останній дзвоник!

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
17 трав. 2018

День Вишиванки

17 травня у СЗШ №42 на честь Всеукраїнського Дня Вишиванки відбувся святковий флеш-моб на шкільному подвір’ї, який радо підтримали і вчителі, і учні. Дрес-кодом дня була вишиванка і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
14 трав. 2018

Пам`ять поколінь

«Знову зацвіли каштани, дивує розкішними суцвіттями бузок, у повітрі п`янкі пахощі весни. Травень 2018 наповнений почуттям щастя від того, що ти живеш, і вдячності за те, що ти можеш насолоджуватися життям...
26 квіт. 2018

Чорнобиль – це хрест України

26 квітня для українців є не просто Днем Пам`яті про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції.