25 лист. 2019

16 днів проти насильства

25 листопада 2019 року у СЗШ№42 стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. У школах акція «16 днів проти насилля» розпочалась зі створення інформаційного стенду «Захисти життя – зупини насильство!».
30 жовт. 2019

Осінні канікули

Осінні канікули для дітей – перепочинок у навчанні. Вони проходять у той час, коли школа вже встигла трохи набриднути, надворі прохолодно, а хочеться відпочити і чимось зайнятися.
28 жовт. 2019

28 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року, наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників-вигнання нацистських окупантів із України. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, а головне – героїв-ветеранів Другої Світової війни, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.
25 жовт. 2019

25 листопада в СЗШ №42 відбулося засідання педагогічної ради

25 листопада в СЗШ №42 відбулося засідання педагогічної ради на тему "Психолого-педагогічні аспекти формування сприятливого психологічного клімату учнівського колективу - важлива умова підвищення ефективності освітнього процесу в контексті НУШ".
15 жовт. 2019

День Захисника України

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – СЗШ№42 (директор Мартиненко І.І.) в 1-9 класах було проведено низку виховних заходів «Слава героям України!», метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.
26 вер. 2019

осінній ярмарок

Вирує, шумить осінній ярмарок на подвір’ї школи №42(директор Мартиненко І.І.) Одні купують, інші продають. Строкато , гамірно, яскраво, неймовірно дружно проходить свято.
6 вер. 2019

відкриття шкільної спартакіади

В СЗШ 42 відбулося урочисте відкриття шкільної Спартакіади на галявині зльотів на лівому березі Кам'янського!
5 вер. 2019

Загальошкільна батьківська конференція

05.09.2019 року в актовій залі СЗШ №42 відбулася батьківська конференція на тему: "Реалізація ідей Нової української школи в освітньому просторі школи: підсумки, плани,перспективи".
2 вер. 2019

Свято знань

02.09.2019 відбулося урочисте свято Першого дзвоника з нагоди Дня знань.
29 серп. 2019

У школі відбулась серпнева освітянська зустріч

29.08.2019 року відбулася педагогічна рада за темою: "Реалізація ідей Нової української школи в освітньому просторі школи: підсумки, плани,перспективи"