Знаменні події, визначні постаті педагогів
1989 рік — відкриття школи.
1991 рік — перший випуск 11 класу.
1992 рік — відкриття педагогічного класу.
1995 рік впровадження курсуз основ етики, естетики, екології             “ СЕ — 3”;       -  обласний семінар-практикум “ Курс СЕ — 3, як шлях гуманізації навчально-виховного процесу в школі”;
1996 рік — семінар-практикум для директорів шкіл міста “ Від  людини освіченої — до людини культурної”.
1997 р. – учениця 3 кл. Мершеєва Валерія – переможниця міського               конкурсу «Міс Аліса», лауреат обласного конкурсу, титул   «Міс пісня року - 97».
1998 р. – ансамбль хлопчиків – лауреати музичного конкурсу (керівник   Фіщова Л.А., вчитель музики);
- Учень 3 класу Макеєв Андрій дипломант конкурсу юних художників, диплом ІІ ступеню.
1999 р. – наш перший ювілей «Нам 10 років».
2000 р. - Команда юнаків 10 – 11 кл. посіла І місце з допризовної підготовки.2001 р. - Команда КВК зайняла ІІІ місце в міському конкурсі;
  •  Учениця 5 класу Медведецька Юлія стала переможницею міського конкурсу «Міс Аліса - 2001».
2002 р. - запровадження традиційних свят до Дня людини похилого віку,
  •  Дня визволення міста, Дня Перемоги спільно з радою ветеранів та жіночою радою Баглійського виконкому.
2003 р. – учень 10 кл. Макеєв Андрій , учениця 6 класу  Шабаєва  Наталія лауреати конкурсу «Собори наших душ» в номінації «Юні художники»;
  •  Учениця 7 кл. Медведецька Юлія – переможниця конкурсу «Собори наших душ» в номінації «Юні поети»;
  •  Команда КВК зайняла ІІ місце в міському конкурсі;
  •  Грамотою  ОДА –  УОіН за активну участь в обласній акції «Труд і турбота Вам, чий подвиг безсмертний»;
  •  Вчителі школи Продан О.В., Крупко Н.І., Хамраєва В.Б. нагороджені подякою міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток освіти міста.
2004 р. -  міський семінар – практикум кухарів;
  •  Грамота УОіН МВК за І місце в міському  огляді-конкурсі   на кращій оздоровчий табір.
2005 р.  – міській турнір з футболу;
  •  Диплом УОіН МВК за участь у ІІ обласному ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини».
2006 р. – педагогічний колектив нагороджений подякою  голови Баглійського виконкому за високий професіоналізм,  відповідальне ставлення до виховання молоді;
  •  Міський семінар-практикум  для вчителів  образотворчого  мистецтва.
2007 р. – створена дитяча організація «Первоцвіт»;
  •  Міський семінар-практикум для бібліотекарів;
  •  І місце в змаганнях ЮІР;
  •  Команда СЗШ № 42 переможниця міських змагань з гандболу;
  •  Міські змагання з кіокушин-кан карате на базі СЗШ № 42;
  •  Випускник школи Кошак Олександр чемпіон України з кіокушин-кан карате (м. Харків).
2008 р.   - Міський семінар – практикум  для  вчителів  фізики
  •               - Школа – переможниця обласного конкурсу  „ Школа –  мій рідний дім”
2008 р. - Відкриття кімнати народознавства

2009р. –  Дівчата Жила Наталія, Злобіна Вероніка,  Звонарьова  Іванна у  складі збірної  команди міста  Дніпродзержинська, стали   чемпіонами України серед  дівчат 1993 – 1994 р.н. та увійшли до  складу збірної   області.
2009 р. - Випускник школи Кошак Олександр стає бронзовим призером чемпіонату Європи з кіокушин-кан карате;
  •  Збірна команда школи стає переможницею в міських змаганнях з велоперегонів.

2010 рік - педагогічний колектив школи нагороджено дипломом за участь у виставці "Освіта Дніпропетровщини".
2011 р. - участь директора школи Мартиненко І.І. в третій   Всеукраїнській виставці - презентації "Інноватика в сучасній освіті".

Ми маємо досягнення !Тобі рідно школо, даруємо рекорди!