Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

Комунальний заклад

"Середня загальноосвітня школа №42"

Кам'янської міської ради

Щотижня з 11.11.2017 року  в закладі працює Школа майбутнього першокласника.                                                                      Запрошуємо на навчання щочетверга о 17:00.                                                                                                                                    Бажаючим вступити до школи необхідно надати копію свідоцтва про народження та заяву на ім'я директора.

24 лист. 2017

Україна пам’ятає, світ визнає

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні - поминальний по жертвах Голодомору 1932-1933 років. 25 листопада в день Пам’яті кожен свідомий українець, запалить на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.
22 лист. 2017

день Гідності та Свободи

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи! У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
17 лист. 2017

Тиждень математики, інформатики, хімії та фізики

З 06.11 по 17.11. 17 в школі пройшов тиждень математики, інформатики, фізики, хімії.
12 лист. 2017

Школа майбутнього першокласника

11 листопада у школі розпочалися заняття для майбутніх першокласників та їх батьків
9 лист. 2017

День української писемності

Уже стало доброю традицією, що 9 листопада учні СЗШ №42 відзначали Міжнародний день української писемності та мови. «Без мови в світі нас немає» - ці слова стали девізом дня.
28 жовт. 2017

Посвята у першокласники

В учнів 1-го класу пройшов урочитстий і хвилюючий день.27 жовтня відбулася посвята в першокласники.. У велику дружню родину ми прийняли маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: "Це - учні"
24 жовт. 2017

Осінні канікули

З 30 жовтня по 5 листопада у школі розпочинаються осінні канікули! Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
17 жовт. 2017

День відкритих дверей

Гостинно школа двері відчинила…Уже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у СЗШ№42. І цей рік - не виключення. 12-13 жовтня школа гостинно відчинила свої двері вихованцям дитячого садочку № 29їхнім вихователям і батькам.
16 жовт. 2017

Годівнички для птахів

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення у листопаді акції –конкурсу «Годівничка для птахів». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з жовтня, учні нашої школи, разом зі своїми батьками, бабусями та дідусями почали активно готуватися до акції.
14 жовт. 2017

Днь козацтва та Захисника Вітчизни у школі

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника
Мартиненко  Ірина  Іванівна
24 лист. 2014
МІЙ ДОСВІД РОБОТИ

3 січ. 2018
3.01.2018 у закладі відбулася педагогічна радя, присвячена реалізації Концепції нової української школи.
15 груд. 2017
З 11.12.17 по 15.12.17 в школі відбувся тиждень російської мови та літератури.
10 груд. 2017
З метою подальшого розвитку в школі системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей, розвитку громадянських компетентностей учнівської молоді, застосування у освітньому процесі кращих європейських досягнень юридичної науки розроблені заходи з проведення у 2017році Всеукраїнського тижня права у СЗШ№42.
7 груд. 2017
07.12.17 в школі був проведений Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» І етап.
7 груд. 2017
6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
1 груд. 2017
Боротьба зі страшною чумою ХХІ століття – СНІДом в Україні і світі ведеться на всіх рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.