Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам'янської міської ради

Вивчаємо інформатику

Комунальний заклад

"Середня загальноосвітня школа №42"

Кам'янської міської ради

Щотижня з 11.11.2017 року  в закладі працює Школа майбутнього першокласника.                                                                      Запрошуємо на навчання щочетверга о 17:00.                                                                                                                                    Бажаючим вступити до школи необхідно надати копію свідоцтва про народження та заяву на ім'я директора.

7 квіт. 2017

ДЕНЬ НАУКИ В ШКОЛІ

Виховуємо майбутніх успішних людей сьогодні
24 бер. 2017

«Герої серед нас-Герої не вмирають!»

24 березня 2017р. у рамках роботи над проектом «Герої серед нас-Герої не вмирають!» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, героя,який загинув під час бойових дій в зоні АТО,захищаючи східні кордони нашої держави ,справжнього патріота Віталія Олексійовича Мосьпана.
21 бер. 2017

Інтегрований урок з української й англійської мов у 5-му класі

«Україна в наших серцях» : “Ukraine is in our hearts”
21 бер. 2017

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий вчитель.
17 бер. 2017

Районні змагання ЮІР

Учні школи прийняли участь у районних змаганнях Юних Інспекторів Дорожнього руху
9 бер. 2017

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

9 березня 2017 року школярі взяли участь у заходах по вшануванню Тараса Шевченка.
27 лют. 2017

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

З 20.02.2017 - 24.02.201 р. у школі було проведено Тиждень початкової школи.
27 лют. 2017

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

27 лютого 2017 року традиційно пройшли педагогічні читання як один із заходів з покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, направлений на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання учнівської молоді.
23 лют. 2017

"ДОТИК МИСТЕЦТВА" - екскурсія до музичної школи №3

23 лютого учнів 3-А і 3-Б класів запросила у гості дитяча музична школа №3. Діти мали можливість ознайомитися з різними музичними інструментами, послухати музичні твори у виконанні юних музикантів. Великий інтерес викликав невідомий учням інструмент - ксилофон. З великим задоволенням слухали діти ураїнські народні пісні у супроводі бандури, класичну музику, джазові музичні мініатюри. Гарна музика, тепла атмосфера нікого з учнів не залишила байдужими. Такі заходи дозволяють дитині доторкнутися до чудесного світу мистецтва.
21 лют. 2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2017 року для учнів СЗШ №42 м. Кам`янського розпочався флешмобом "Говориш українською? Так!" Саме так школярі та вчителі приєднались до відзначення Міжнародного дня рідної мови. П`ятикласники (кл.керівник О.Г.Костікова) для учнів 2-4 класів підготували усний журнал "Нас єднає мова", учні 7-11 класі взяли участь у Мовному квесті. Зі сцени актової зали школи під звуки флейти ( вик. учениця 5-го класу Вдовкіна Оксана) лилась ніжна поезія Лесі Українки (на вшанування 146 річниці з дня народження поетеси)

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника
Мартиненко  Ірина  Іванівна
24 лист. 2014
МІЙ ДОСВІД РОБОТИ

3 січ. 2018
3.01.2018 у закладі відбулася педагогічна радя, присвячена реалізації Концепції нової української школи.
15 груд. 2017
З 11.12.17 по 15.12.17 в школі відбувся тиждень російської мови та літератури.
10 груд. 2017
З метою подальшого розвитку в школі системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей, розвитку громадянських компетентностей учнівської молоді, застосування у освітньому процесі кращих європейських досягнень юридичної науки розроблені заходи з проведення у 2017році Всеукраїнського тижня права у СЗШ№42.
7 груд. 2017
07.12.17 в школі був проведений Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» І етап.
7 груд. 2017
6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
1 груд. 2017
Боротьба зі страшною чумою ХХІ століття – СНІДом в Україні і світі ведеться на всіх рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.