Класна оцінка

5 квіт. 2018

Свято Пасхи

У нашу школу завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальними деревцями та організували виставку пасхальних композицій, і, звісно, підготували святковий концерт.
2 квіт. 2018

Виставка поробок до Великодня

Вже традиційно, напередодні Великодня, учні школи беруть активу участь у виставці поробок до свята.
29 бер. 2018

Свято української пісні

Українська пісня! Хто не був зачарований нею!? Пісня – це душа народу. Це любов, печаль і втіха. Вона завжди і всюди з нами – в радісну і в скрутну хвилину. Як вірний друг – підтримає і звеселить…
27 бер. 2018

Тренінг з профорієнтації для старшокласників

Яким є сучасний ринок праці в Україні і як він змінюється? Які професії є найбільш популярними і які у великому дефіциті? На тренінгу наші старшкласники знаходили відповіді на ці актуальні питання.
21 бер. 2018

Педагогічна рада "Індивідуальні форми роботи з неблагополучними сім'ями"

21.03.2018 відбулась педагогічна рада-практикум, яку підготувала практичний психолог Свєшніква Н.П.
21 бер. 2018

Засідання атестаційної комісії

21.03.2018 відбулося засідання атестаційної комісії.
20 бер. 2018

Семінар-практикум з енергоефективноссті

20.03.2018 р. Українським фондом соціальних інвестицій на базі школи був проведений семінар-практикум з енергоефективності.
17 бер. 2018

Досвід школи на виставці Сучасні заклади освіти -2018

З 15 по 17 березня у м. Київ відбулася дев'ята міжнародна виставка Сучасні заклади освіти -2018.
6 бер. 2018

Тиждень початкової школи

Цікаво і різноманітно пройшов тиждень початкової школи. Кожний день тижня проходив під своїм гаслом «Подорожуємо казкою», «Від розумних дітей – до мудрих людей», «З Україною в серці», «Здоров’я дитини – скарб для країни». Розпочався тиждень 16 лютого веселим Святом Масляної. Учні початкової школи приймали участь у концертній програмі, а потім пригощалися смачними млинцями.
1 бер. 2018

День вишиванки

Першого березня, у перший день весни, у навчальному закладу започатковано добру традицію - відзначати День вишиванки.