23 лют. 2017

"ДОТИК МИСТЕЦТВА" - екскурсія до музичної школи №3

23 лютого учнів 3-А і 3-Б класів запросила у гості дитяча музична школа №3. Діти мали можливість ознайомитися з різними музичними інструментами, послухати музичні твори у виконанні юних музикантів. Великий інтерес викликав невідомий учням інструмент - ксилофон. З великим задоволенням слухали діти ураїнські народні пісні у супроводі бандури, класичну музику, джазові музичні мініатюри. Гарна музика, тепла атмосфера нікого з учнів не залишила байдужими. Такі заходи дозволяють дитині доторкнутися до чудесного світу мистецтва.
21 лют. 2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2017 року для учнів СЗШ №42 м. Кам`янського розпочався флешмобом "Говориш українською? Так!" Саме так школярі та вчителі приєднались до відзначення Міжнародного дня рідної мови. П`ятикласники (кл.керівник О.Г.Костікова) для учнів 2-4 класів підготували усний журнал "Нас єднає мова", учні 7-11 класі взяли участь у Мовному квесті. Зі сцени актової зали школи під звуки флейти ( вик. учениця 5-го класу Вдовкіна Оксана) лилась ніжна поезія Лесі Українки (на вшанування 146 річниці з дня народження поетеси)
20 лют. 2017

"Герої не вмирають"

20 лютого у школі відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.
16 лют. 2017

На відзначення 28 річниці виведення військ з Афганістану в школі пройшли ряд заходів

Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані.
11 лют. 2017

28-річниця виведення радянських військ з Афганістану

В Україні - «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року і також щорічно відзначається 15-го лютого
10 лют. 2017

Перемога у конкурсі на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.

09 лютого 2017 року на базі КЗ «СЗШ№23» м. Кам’янського відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.
27 січ. 2017

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі "

26 січня в школы пройшли єдині уроки мужності " Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі ", присвячений Дню пам’яті Героїв Крут".
21 січ. 2017

День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
15 січ. 2017

До уваги батьків!!!

Реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів освіти міста!!!!
14 січ. 2017

Конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

Учениця 9 класу Терещенко Тетяна посіла ІІ місце у I (міському) етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН